Newsletter

Harpidetu zaitez gure buletinean.

Eskerrik asko gure buletinera harpidetu izanagatik!

 

TGA gara, Donostiako diseinu-estudio bat. 
Funtzionalak izatea gustatzen zaigu. Konponbide erabilgarriak, sinpleak eta denborazkanpo proposatzen ditugu, bezeroen premiei erantzun eraginkor bat emanez.
Estudio txikia izateak aukera ematen digu inplikazio, malgutasun, hurbiltasun eta zuzeneko erantzukizun handiagoa izateko sormen- eta produkzio-prozesu osoan zehar.

Gu txikiak gara, baina gure bezeroak txikiak, ertainak eta handiak dira. Erakunde publikoak eta enpresa pribatuak. Ospetsuak eta arrakastatsuak edo beren ibilbidea hasten ari diren eta etorkizuna aurrean duten ekintzaileak. Gure ustez, denak berdinak eta denak desberdinak. Erronkak onartzen ditugu, eta ekonomiako eta diseinuko konponbide sortzaileak bilatzen ditugu, zentzuzkoak, egokituak eta baliagarriak.

Fedea dugu lankidetzan eta hainbat eremutako profesionalekin partekatzen dugu gure lana proiektuak eskatzen duenean. Gehitzea hobetzeko beti da positiboa.

Elkarrekin lan egin dezakegula uste baduzu, deitu edo idatz iezaguzu. Gustura hitz egingo dugu zurekin. Gure lana da. Eta gustatzen zaigu.

 



Ekipoa



Nagore García Pascual
Bazkidea + Zuzendaritza kreatiboa
nagore@tga.eus



Julen Cano Linazasoro
Bazkidea + Zuzendaritza exekutiboa
 julen@tga.eus



Txema García Amiano
Bazkidea + Arkitektura / Barne-diseinua
txema@tga.eus

 



Mireia Corta Abal
Diseinua
mireia@tga.eus



Alba Marañon Astigarraga
Diseinua
alba@tga.eus



Santiago Noain Maura
 Arkitektura + Barne-diseinua
santi@tga.eus



Marijo Lasarte Sagastibeltza
Administraritza
marijo@tga.eus


 


Kokapena / Kontaktua

 

tga@tga.eus

(+34) 943 423 839
Federico García Lorca 10, 1 - 2. Estudioa
20014 Donostia / San Sebastián

 

 


Google Maps!